خرید قسطی و اعتباری

                                                                           ثبت نام کنید


خرید قسطی از 5 تا 50 میلیون تومان از می دیجی


می دیجی با سابقه 6 سال فروش مستمر برای مشتریان خود اینبار با طرحی جدید و با همکاری والتا اقدام به راه اندازی سامانه‌ای مدرن و با پشتوانه جهت فروش قسطی آنلاین در این فروشگاه کرده است. از این پس، بـا استفاده از این امکان می‌توانید از فـروشگاه اینترنتی می دیجی به راحتی با شرایط ایده آل تا سقف 5۰ میلیون تومان به صورت اقساطی کالا مورد نظر خود را خرید کنید.

 

خرید قسطی از می دیجی با کیف پول والتا

« می دیجی، اولین فروشگاه اینترنتی در زمینه خرید اعتباری در کشور »

 

کیف پول اعتباری چیست؟

کیف پول اعتباری، نوعی کیف پول اعتباری است که به شما امکان می‌دهد با دریافت تسهیلات از نهادهای پولی مانند لیزینگ ها، تسهیلات یاران و بانک ها، بصورت آنلاین از فروشگاه می دیجی اقساطی خرید کنید.

 

چطور می‌توانم خرید اعتباری انجام دهم؟

 

قدم اول

تکمیل پروفایل و احراز هویت در والتا با تکمیل مدارک و احراز هویت این امکان را خواهید داشت که نزد تمام تامین کنندگان تسهیلات همکار شناخته شده باشید و ضمن تجربه کاربری بهتر نیازی به تشکیل پرونده های موازی نیست.

قدم دوم

انتخاب تامین کننده مالی یا تسهیلات دهنده در پلتفرم والتا، تامین کنندگان مالی یا همان تسهیلات دهندگان خرید اعتباری کالا را میتوانید مقایسه کنید و تامین کننده مالی متناسب با شرایط خود را انتخاب کنید. لیزینگ ها و بانک ها مهمترین تامین کنندگان مالی والتا هستند.

قدم سوم

اعتبارسنجی و تعیین نوع ضمانت بعد از انتخاب تسهیلات دهنده میتوانید انواع روش های ضمانت موجود در والــتا را انتخاب کنید. تمایز مهم والــتا، امکان انتخاب کیف سرمایه گذاری در شما در بورس به عنوان پشتوانه و ضمانت دریافت وام است.

قدم چهارم

فعالسازی کیف اعتباری با شرایط دلخواه بعد از انتخاب تسهیلات دهنده و پذیرش قوانین و شرایط دریافت تسهیلات، کیف پول اعتباری شما در والــتا شارژ می شود و می توانید از پذیرنده های فعال والــتا اعتباری خرید کنید.

 

پیش پرداخت ۶ تا ۱۲ درصد

نرخ تسهیلات ۲۱ درصد سالیانه

سقف تسهیلات تا ۵۰  میلیون تومان

 

ثبت نام کنید