690,000 تومان
ناموجود
تولید کننده: Segway
کد کالا: Xiaomi Mi Ninebot Mini Scooter Sports Safety Protector Set
-
+

می دیجی یک انتخاب ویژه همیشگی با گارانتی ۱۸ ماهه


سایز این محصول متوسط است.


(Size: Medium (M


 برای همه رده سنی و همه افراد چاق یا لاغر مناسب و اندازه میباشد


درباره محصول


لوازم ایمنی اسکوتر ورزشی مدل Xiaomi Ninebot Mini Scooter Sports Protector Set

وقتی که از اسکوتر استفاده می‌کنید، احتمال افتادن و آسیب دیدن وجود دارد،پس باید حتماً به همراه خرید اسکوتر به فکر تأمین امنیت خود نیز باشید. شرکت شیائومی برای امنیت و آسایش خاطر شما لوازم محافظتی فوق‌العاده‌ای طراحی کرده است لوازم ایمنی اسکوتر ورزشی ناین بات شیائومی، برای ایمن کردن شما در حین استفاده از اسکوتر به کار می‌رود.یک کلاه ایمنی سبک و بادوام، یک جفت دستکش ارگونومیک، گارد آرنج، زانوبند و مچ‌بندعلاوه بر اینکه امنیت شما را تضمین می‌کنند، بسیار جذاب و خوش‌استیل‌ هستند. کلاه  ایمنی این مجموعه، بسیار سبک و بادوام بوده و دستکش‌هایی با طراحی ارگونومیک دارد. علاوه بر آن در این مجموعه می‌توان پدهای آرنج و زانو را یافت که تست استحکام بر  روی آن صورت گرفته است.این لوازم ایمنی، علاوه بر اینکه شما را محافظت می‌کند، جذابیتی هم دارد که ظاهر شما را جلوه جدیدی می‌بخشد. مواد به‌کاررفته در آنها، کیفیت بالایی داشته و ضد عرق و ضد آب است. با استفاده از این لوازم ایمنی، دیگر هیچ خطری در حین استفاده از اسکوتر، شما را تهدید نخواهد کرد. 

سایز بندی
Small
۱۷
۴۲l
۲۵
۱۵۸-۱۶۰
کمتر از ۵۰ کیلوگرم

 

تلاش نموده تنوعی فوق العاده از لوازم جانبی را به همراه کیفیتی برتر از تولیدات کمپانی های معتبر لوازم جانبی برای مشتریان فراهم آورد. لوازم جانبی عرضه شده با کیفیت ترین و پرفروشترین مدل های موجود می باشد، این اطمینان به شما داده می شود که کیفیت کالاهای ارائه شده مورد تایید کارشناسان ما بوده و تمامی کالاها حسب نیاز دارای گواهینامه های استاندارد بین الملی می باشد. در این سایت تلاش نموده ایم مجموعه بینظیری از کالاهای با کیفیت بهمراه بهترین قیمت را برای شما مشتریان  عزیز فراهم آوریم

 

لوازم ایمنی اسکوتر ورزشی ناین بات شیائومی سایز کوچک(S)

 

لوازم ایمنی  اسکوتر ورزشی ناین بات  شیائومی، برای ایمن کردن شما در حین استفاده از  اسکوتر به کار می‌رود.کلاه ایمنی این مجموعه، بسیار سبک و بادوام بوده و دستکش‌هایی با طراحی ارگونومیک دارد. علاوه بر آن در این مجموعه می‌توان پدهای آرنج و زانو را یافت که تست استحکام بر روی آن صورت گرفته است.

این لوازم ایمنی، علاوه بر اینکه شما را محافظت می‌کند، جذابیتی هم دارد که ظاهر شما را جلوه جدیدی می‌بخشد.مواد به‌کاررفته در این لوازم ایمنی، کیفیت بالایی داشته و ضد عرق و ضد آب است.با استفاده از این لوازم ایمنی، دیگر هیچ خطری در حین استفاده از  اسکوتر، شما را تهدید نخواهد کرد.

      Put on the protective equipment and go for the journey

      For your safety the Xiaomi company has developed a special protective gear — a lightweight and durable helme, an ergonomic gloves, elbow pads and knee pads that have passed rigorous testing. They ensure your safety and at the same time are very attractive and stylish. Wear your protective equipment by Xiaomi and have a great journey for new emotions and impressions

      مشاهده جزئیات