سنسور هوشمند تشخیص نشتی آب آکارا میجیا یوپین شیاومی شیائومی

Xiaomi Mi Mijia Youpin Aqara Smart Water Sensor Detector

 

 سنسور تشخیص نشتی آب Aqara شیائومی خطر نشتی آب را به شما اطلاع می دهد سنسور تشخیص نشتی آب آکارا شیائومی از راه افتادن آب جلوگیری نمی کند اما می تواند با اطلاع رسانی به موقع به شما کمک کند  تا بتوانید در زمان مناسب جلوی اتفاقات بعدی را بگیرید. این دیوایس مجهز به سنسورهایی است که وقتی سطح آب به ۰٫۵ میلی متر می رسد، با نور و صدا هشدار می دهد.

حسگر تشخیص نشتی آب Aqara محصول شرکت mijia است یکی از شرکت های زیرمجموعه شیلئومی. این حسگر که از پروتکل ZigBee پشتیبانی کرده و می توان آن را از طریق ابزارهای واسط به دیگر حسگرها متصل کرد. برای مثال اگرحسگر Aqara را به یک سوکت Aqara هوشمند متصل کرده و الگوریتم فعالسازی را تنظیم کنید در صورتی که حسگر نشتی آب را تشخیص دهد دستور قطع جریان برق دستگاه های متصل به به سوکت هوشمند را صادر می کند. همچنین می توانید از فلکه های آب الکتریکی استفاده کنید که در صورت تشخیص نشتی آب توسط حسگر Aqara بصورت خودکار جریان آب را قطع می کنند.

گاهی اوقات ممکن است شیر آب باز بماند، زمانی متوجه می شوید که آب شروع به راه افتادن به قسمت های دیگر خانه می کند، یا اینکه ممکن است به علت نشتی در لوله باشد. سنسور تشخیص نشتی آب شیائومی دیوایسی است که برای پیشگیری از این گونه موارد طراحی شده است. سنسور تشخیص نشتی آب Aqara شیائومی از راه افتادن آب جلوگیری نمی کند، اما می تواند با اطلاع رسانی به موقع به شما کمک کند و تا بتوانید در زمان مناسب جلو اتفاقات بعدی را بگیرید.

این دیوایس کوچک دارای ۵۰ میلیمتر قطر و ۱۵ میلیمتر ضخامت است و مجهز به سنسورهایی است که وقتی سطح آب به ۰٫۵ میلی متر می رسد با نور و صدا هشدار می دهد. در زمان تشخیص نشتی آب، همزمان با به صدا در آمدن زنگ، به اپلیکیشن نیز نوتیفیکیشن ارسال می شود.یکی از ویژگی های دستگاه این است که در صورت نزدیک بودن به شیر آب الکترومغناطیسی، در صورت بروز هشدار شیر آب را نیز می بندد.سنسور تشخیص نشتی آب شیائومی دارای استاندارد IP67 و یک دستگاه کم مصرف است. باتری قابل تعویض بوده و به مدت دو سال کار می کند. این سنسور می تواند در مکان های مختلفی مانند آشپزخانه یا حمام یا حتی یک انبار استفاده شود. دمای عملیاتی دیوایس °۱۰-  تا °۵۵ سانتیگراد است.

برند چینی شیائومی محصولات متنوعی در حوزه‌های متفاوت طراحی و تولید کرده است که عرضه این محصولات باعث شده ابعاد مختلف از زندگی کاربران دنیای دیجیتال هوشمندانه‌تر از پیش شده باشد. سنسور تشخیص نشت آب یکی دیگر از محصولات میجیا محسوب می‌شود که به عنوان محصولی از شیائومی به صورت رسمی معرفی شده است. سنسور تشخیص نشتی آب محصول جدیدی است که میجیا برای تشخیص نشتی در شیرها یا لوله‌کشی آب خانه طراحی و تولید کرده است. برای همه افراد پیش آمده است پس از پایان کار با آب هنگام ظرف شستن، حمام کردن یا حتی مسواک زدن فراموش کنند شیر آب را ببندد یا به طور نیمه آن را بسته باشند. در چنین حالتی آب کل خانه را برمی‌دارد و آسیب‌های جدی به خانه و وسایل آن وارد خواهد شد. کنار خساراتی که ممکن است به دلیل باز ماندن شیر آب به خانه وارد شود هزینه‌های سربه ‌فلک کشیده قبوض آب مصرفی نیز برای کاربران کمرشکن خواهد بود. به همین دلیل استفاده از این دستگاه ضروری به نظر می‌رسد. چرا که Xiaomi Aqara می‌تواند باز ماندن شیر آب یا حتی نشتی در لوله‌های آب منزل را تشخیص دهد. این دستگاه همچنین قادر است تعیین می‌کند در صورت وجود نشتی آب، احتمال خطر چه میزان است و این نشتی چقدر می‌تواند جدی باشد. در واقع هنگام چکه کردن آب یا ترکیدگی لوله این دستگاه مانع از جاری شدن آب نخواهد شد، اما می‌تواند به طور کل از بروز چنین خسارات جدی و گسترده‌ای جلوگیری به عمل آورد. این دستگاه دستگاه کوچک شیائومی نسبت دارای گواهی‌نامه IP67 است. که این به معنی ضد آب و ضد گرد و غبار بودن سنسور تشخیص نشت آب شیائومی خواهد بود.

در صورتی که میزان آب روی سطح زمین بیشتر از 0.5 میلی‌متر باشد، Xiaomi Aqara آن را تشخیص داده و با نور و صدا درباره آن به کاربر هشدار خواهد داد.  مهم‌ترین ویژگی حسگر تشخیص نشتی آب شیائومی توانایی آن در بستن شیر آب است. در صورتی که شیرهای منزل از نوع مغناطیسی باشند، این حسگر می‌تواند مانع از باز ماندن و چکه کردن شیر آب بشود.

دستگاه جدید شیائومی نظیر سایر وسایل هوشمند آن، از طریق یک برنامه هوشمند که روی گوشی نصب می‌شود، می‌تواند امکانات و قابلیت‌های خود را در گوشی کاربران ارایه کند و ارتباط بهتری با کاربران داشته باشد. با افزایش میزان سطح نشتی و ریزش آب، حسگر شیائومی روی گوشی کاربران درباره خطرات نشتی آب هشدار خواهد داد. علاوه براین حسگر شیائومی قادر است با سایر دستگاه‌های مربوط به حفظ ایمنی ارتباط برقرار کند و در صورت لزوم هشدار قطع جریان آب را برای دستگاه‌های مربوطه ارسال کند. ابعاد دستگاه شیائومی 15 × 50 × 50 ميلی‌متر است. ابعاد کوچک دستگاه شیائومی، باعث شده این وسیله بسیار ظریف و سبک باشد. به همین دلیل در هر کاربران می‌توانند این دستگاه را به راحتی در هر فضایی قرار دهند و نگران اشغال فضا نباشند. نیروی مورد نیاز برای فعالیت این دستگاه توسط یک باتری غیر قابل شارژ تامین می‌شود. عمر این باتری غیر قابل شارژ به لطف مصرف انرژی بسیار کم آن حدود دو سال خواهد بود. همچنین، دمای عملیاتی Xiaomi Aqara از 10 درجه زیر صفر تا دمای 55 درجه است. کاربران می‌توانند از این حسگر در آشپزخانه، حمام یا انبار استفاده کنند.

محصول جدید میجیا که این هفته اعلام شد یکی از اعضای سیستم خانه هوشمند شیائومی است. سنسور تشخیص نشتی آب Aqara زمانی که در منزل نشتی آب داشته باشید، به شما اطلاع خواهد داد.گاهی اوقات ممکن است شیر آب باز بماند، زمانی متوجه می شوید که آب شروع به راه افتادن به قسمت های دیگر خانه می کند، یا اینکه ممکن است به علت نشتی در لوله باشد.

سنسور تشخیص نشتی آب Aqara از راه افتادن آب جلوگیری نمی کند، اما می تواند با اطلاع رسانی به موقع به شما کمک کند و تا بتوانید در زمان مناسب جلو اتفاقات بعدی را بگیرید.

زوجی را که تصور کنید که تازه باهم ازدواج کرده و قصد دارند به ماه عسل بروند. این زوج پس از بستن فلکه های گاز و آب و خاموش کردن کنتور برق از خانه خارج شده و عازم سفر می شوند. آن ها پس از تمام شدن سفر و به محض ورود به خانه می بینند که آب تمام خانه را برداشته و تا زانو می رسد؛ اتفاقی که دلیل آن ترکیدگی لوله آب بوده است.

یا فردی را تصور کنید که کارش دیر شده و به خاطر عجله زیاد فراموش می کند پنجره اتاق را ببندد. تا زمانی که این فرد به خانه برگردد هوای طوفانی و ورود باران از پنجره باعث  وارد شدن خساراتی به  فرش ها، کفپوش، کابینت و کمدها شده است.با استفاده از حسگر تشخیص نشتی آب Aqara شیائومی می توان از چنین اتفاقاتی جلوگیری کرد. این حسگر دارای استاندارد IP67 بوده و برای هشدار نشتی آب طراحی شده است. این حسگر را می توانید زیر سینک، کنار ماشین لباسشویی، پشت توالت یا لبه پنجره قرار دهید. در صورت تماس حسگر با آب اعلانی را به گوشی شما فرستاده یا شروع به پخش آلارم هشدار می کند.

قصد رفتن به تعطیلات را دارید اما از سالم بودن کامل شیرهای آب مطمئن نیستید؟ می توانید حسگر Aqara را نزدیک شیرهای آب قرار دهید تا در صورت وقوع نشتی به شما خبر دهد و شما نیز از همسایگان یا دوستان بخواهید که به خانه شما رفته و به مشکلات احتمالی رسیدگی کنند. گاهی مسائل کوچک می توانند در زندگی ما تغییرات بزرگ ایجاد کنند، برای مثال این حسگر کوچک می تواند با اعلام هشدار نشتی آب از اسیب دیدن فرش های گرانبها، کفپوش های چوبی، مبلمان و کابینت جلوگیری کرده و بدین ترتیب باعث شادی شما شود. حسگر تشخیص نشتی آب آکارا Aqara گجتی که برای هر خانه لازم است

دیوایس دارای ۵۰ میلیمتر قطر و ۱۵ میلیمتر ضخامت است و مجهز سنسورهایی است که وقتی سطح آب به ۰٫۵ میلی متر می رسد با نور و صدا هشدار می دهد. همزمان با زنگ به اپلیکیشن نیز نوتیفیکیشن ارسال می شود.

یکی از ویژگی های دستگاه این است که در صورت نزدیک بودن به شیر آب الکترومغناطیسی، در صورت بروز هشدار شیر آب را نیز می بندد. سنسور تشخیص نشتی آب Aqara دارای استاندارد IP67 و یک دستگاه کم مصرف است. باتری قابل تعویض بوده و به مدت دو سال کار می کند. سنسور می تواند در مکان های مختلفی مانند آشپزخانه یا حمام یا حتی یک انبار استفاده شود. دمای عملیاتی دیوایس °۱۰-  تا °۵۵ سانتیگراد است.


Aqara Smart Water Sensor from Xiaomi youpin

Description

Aqara smart water sensor can detect in water and remote alarm through APP timely. The durable battery can be used for two years and the battery can be replaced. IP67 waterproof grade, perfect for eave, garden, courtyard, balcony, etc. Simple fashion design, it is not only a Sensor but also an adornment. Technology creates happy life!

 

Main Features:

 Immersion monitoring, timely alarm by App

 IP67 waterproof grade, high-quality and durable

 No installation, place on the ground, small and exquisite

 Note: the CR2032 battery is included

 

Note:

 This product should be used with a multi-function gateway or air-condition

Brand : Aqara

Material: ABS,PC

Package weight: 0.056 kg

Product size (L x W x H): 5.00 x 5.00 x 1.50 cm / 1.97 x 1.97 x 0.59 inches

Package size (L x W x H): 12.00 x 17.00 x 1.65 cm / 4.72 x 6.69 x 0.65 inches

Package Contents: 1 x Water Sensor

 

حسگر تشخیص نشتی, حسگر تشخیص نشتی آب, حسگر تشخیص نشتی آب Aqara, حسگر شیائومی, خانه هوشمند ، سنسور تشخیص نشتی آب آکارا شیائومی ، سنسور تشخیص نشتی آب شیائومی ، سنسور تشخیص نشت آب شیائومی

Xiaomi Aqara Water Sensor

Xiaomi Aqara Water Sensor Detector

Xiaomi Aqara Detect Water Sensor

Xiaomi Mi Mijia Aqara Smart Detect Water Sensor from Xiaomi youpin

 

مشاهده جزئیات