می دیجی ، یک انتخاب ویژه همیشگی .

                                            https://MiDiGi.iR 

                                              www.midigi.ir    

                                


  • می دیجی فعالیت خود را  از سال 1380 در زمینه  خرید و فروش و خدمات پس از فروش لوازم و قطعات الکترونیک و کامپیوتر و تلفن همراه و لوازم جانبی و نصب و راه اندازی  سیستم های امنیتی و مداربسته شرکت ها و مدارس و ارگان ها آغاز نموده است.
  • نظر با اینکه در دنیای امروز دیگر محدودیت خرید و فروش از اینترنت وجود ندارد می دیجی تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی گرفت. 
  • می دیجی نماینده رسمی و مرجع خرید و فروش و خدمات پس از فروش محصولات می شیاومی شیائومی  در ایران است .
  • کالاهای الکترونیک با گارانتی معتبر به قیمت رقابتی در می دیجی به فروش می رسد.
  • محصولات شیامی شیاومی شیائومی طیف وسیعی از لوازم دیجیتال و الکترونیک هوشمند ،  لوازم تندرستی ، محصولات خانگی هوشمند و ... را در بر میگیرد تمامی محصولات شیائومی مجهز به وای فای و بلوتوث و دوربین می باشند و با تلفن همراه شما از راه دور قابل کنترل هستند با محصولات شیائومی میتوانید خانه و شرکت خود را هوشمند و از راه دور کنترل کنید .
  • پاور بانک ها ، اسکوتر ، می بند (دست بند و ساعت های هوشمند سلامتی) ، دوربین ها ( دوربین های خانگی و صنعتی دید در شب با قابلیت ضبط بر روی کارت حافظه و دزدگیر و صدای دوطرفه استریو) ، روترها ، محصولات سلامتی ( ترازو و کفش هوشمند) ، محصولات صوتی و تصویری و بازی ، پخش کننده های صوتی ، سه راهی ها و مبدل های هوشمند ، محصولات هوشمند خانگی ، لوازم جانبی (باطری های زیست محیطی و دوستدار طبیعت)، کوله پشتی و چمدان تنها قسمتی از محصولات متنوع شیائومی هستند که در می دیجی در اختیار خانواده مشتریان خود قرار می دهد.

                                           https://www.midigi.ir

نماينده انحصاري و مرجع خرید و فروش و خدمات پس از فروش تمامي محصولات شیاومی شیامی شيائومي می Xiaomi Mi در ایران

01132325236ساعت کاری فروشگاه می دیجی :

 

شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح الی 8 شبinfo@midigi.ir


https://midigi.ir