گیتوی سنسور و دستگاه کنترل کننده هوشمند مرکزی هشدار دهنده چند منظوره چندکاره می شیاومی شیائومی


Xiaomi Mi Smart Home Multifunctional Gateway Alarm System

Xiaomi Mi Smart Home Gateway 2


مجهز به رادیو آنلاین: دارای اسپیکر داخلی، پشتیبانی از رادیو های اینترنتی، دارای قابلیت تنظیم تایمر برای روشن و خاموش شدن خودکار رادیو
مجهز به چراخ خواب: مجهز به سنسور داخلی نور، قابلیت تغییر نور تا 16 میلیون طیف رنگ مختلف، قابلیت روشن شدن خودکار چراغ خواب با کم شدن نور
مجهز به زنگ قابل تنظیم: قابلیت تنظیم به عنوان زنگ هشدار، قابلیت دانلود آهنگ های مختلف از طریق نرم افزار مربوطه برای استفاده به عنوان زنگ درب ورودی
قابلیت اتصال به سنسور حرکتی (PIR): قابلیت روشن شدن چراغ در هنگام عبور از مقابل سنسور حرکتی
قابلیت اتصال به سنسور درب و پنجره: قابلیت روشن شدن چراغ و به صدا در آمدن زنگ هشدار در هنگام باز شدن درب
قابلیت اتصال به دوربین دید در شب: قابلیت به صدا در آمدن زنگ هشدار و ضبط ویدئو به صورت خودکار در هنگام ورود فردی ناشناس به خانه


سنسور چندکاره شیائومی می‌تواند به عنوان یک عامل اتصال لوازم خانگی مورد استفاده قرار بگیرد. این سنسور عناصری مانند دما، حرکت، نور و صدا را در حالی که به دیگر دستگاه‌های خانه هوشمند شیائومی متصل است، اندازه می‌گیرد. رادیو اینترنتی را بطور اتوماتیک روشن یا خاموش کنید. در زمانی که نور کم است به صورت خودکار از روشنایی چراغ حبابی LED شیائومی مجهز به 16 میلیون رنگ استفاده کنید.

برای بهره بردن بیشتر از امکانات این سنسور می‌توانید به سنسور دَر، زنگ هوشمند، دوربین 360 درجه و یا سنسور دما و رطوبت شیائومی وصل شوید.

ویژگی‌های اصلی این سنسور عبارت است از:

 این امکان وجود دارد که رادیوی اینترنتی را که مجهز به اسپیکر داخلی است، به صورت زمانبندی‌شده روشن و خاموش شود. همچنین سنسور نور داخلی با 16 رنگ متغیر که در زمانی که نور محیط کم می‌شود روشن می‌شود. زنگ هشدارها را می‌توان برحسب سلیقه شخصی تغییر داد و با استفاده از اپلیکیشن، صداهای مورد علاقه خود را آپلود کرده و از آن‌ها استفاده کنید. همچنین به سنسور تشحیص حرکت متصل شده و می‌توان برای آن تعریف کرد که هنگام تشخیص حرکت یک شخص، چراغش روشن شود. از دیگر ویژگی‌های این سنسور می‌توان به این موارد اشاره کرد:  کانکت شدن به سنسور دَر که هنگام باز شدن دَر، چراغش روشن می‌شود و زنگ می‌زند؛ همچنین به دوربین خانگی وصل می‌شود و زمانی که دزدی وارد خانه شما شود به شما هشدار داده و فیلمش را برای شما پخش می‌کند.  سنسور چندکاره‌ی شیائومی، بخشی از کیت خانه هوشمند شیائومی است که برای اتصال لوازم خانگی هوشمند به کار می‌رود. این سنسور، مواردی همانند دما، حرکت، نور و صدا را در حین اتصال با دیگر دستگاه‌های خانه هوشمند شیائومی، اندازه‌گیری می‌کند.

  از ویژگی‌های بسیار جذابی که در این سنسور وجود دارد، پشتیبانی از رادیوی آنلاین و تنظیم زمان برای روشن / خاموش شدن به صورت خودکار است. نوری در این سنسور به صورت توکار تعبیه شده است که 16 میلیون سایه رنگ را پشتیبانی کرده که رنگ‌هایی ملایم بوده و برای مواقعی که نور، اندک است به کار می‌رود.

  این سنسور، به حسگرهای هوشمند در و پنجره متصل شده و قابلیت اتصال به دوربین IP و سنسور دما را برای عملکرد بیشتر دارد.


   به لطف اسپیکرهای توکاری که در سنسور چندکاره‌ی هوشمند شیائومی قرار داده شده، می‌توان از رادیوی آنلاین استفاده کرد و آن را به گونه‌ای تنظیم نمود که در زمانی که به خواب می‌روید خاموش شده و یا در زمان بیدار شدنتان، روشن شود.

    از دیگر ویژگی‌های این سنسور، می‌توان به امکان سفارشی‌سازی زنگ برای آلارم اشاره کرد که نیاز به اتصال به اپلیکیشن Mi Home برای آپلود موسیقی‌های مورد علاقه شما به سنسور دارد.

     دقت فرمائید که این سنسور، بخش اصلی کیت خانه هوشمند شیائومی است و بقیه سنسورها بایستی به این سنسور متصل شوند.

      طراحی منحصر به فرد و راه اندازی آسان، از ویژگی‌های مهمی است که این سنسور را به منحصر به فرد می‌سازد.


      نظر بدهید

      لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.