1,950,000 تومان
ناموجود
تولید کننده: Xiaomi
کد کالا: Xiaomi Mi Aqara Wall Smart Wireless Light Switch
-
+
کلید برق هوشمند کلیدبرق سویچ برق دوپل دو کلید تک پل تک کلید دیواری هوشمند بی سیم آکارا زیگبی می شیائومی شیاومی شیامی Xiaomi Mi Aqara Wall Smart Wireless Light Switch ZigBee Version DOUBLE QBKG03LM & Single KEY WXKG03LM WHITE تعداد دفعات روشن خاموش کنترل لامپها سوئیچ گروهی چراغ کلیک تلفن همراه کمک خواهان تنظیم کردن کنترل از راه دور کنترل هوشمندمتعدد سیستم روشنایی نسخه ZigBee سوئیچ دیواری کنترلر مجهز فن آوری مخابراتی بیسیم، بدون نیاز تغییر مدار قدیمی نورپردازی جایگزین هاب چندکاره کنترلر تهویه هوا مقایسه Aqara Three-way استاندارد جدید نصب راحتی برق کمتری مصرف کاهش هزینه موبایل کلیدهای قدیمی بایستی سیم کشی لوازم جانبی جعبه تقسیم غیره سازنده فراموش مختلف منزل محل کار بایستی سیم کشی دوباره انجام لامپها اتاق محلی بدون نیاز ویژگی فقط اجرا مقایسه سنتی لامپهای هوشمند کمک ارتباط سازگار اپلیکیشن MiHome مدیریت سنسور تشخیص حرکت بیدار خواب روشن اتوماتیک زمانیکه حضور سرکار خاموش در پنجره مسائلی بازگشت روبرو خانه ای تاریک مسئله همگامسازی هوشمندانه رفع اتوماتیک شب سرد زمستان رختخواب بیرون لمس سوئیچ وایرلس شیائومی هوشمند متصل آسانی سرعت بدون تغییر تجهیزاتی جایگزین مناسبی سقفی، حبابی،چراغ آویز غیرهکلید هوشمند شیائومی جایگزین کلیدهای سنتی سوئیچی بسیار با کیفیت سوئیچ (کلید) وات زمانی مقاومت 16 آمپر همسان چیپ تشخیص دما فیوز خودکار بار بیشتر درجه حرارت داخلی سانتیگراد، پنل توانایی qbkg03lm مدار برق قطع موجود جدا کرده جایگزین حامل جریان ترمینال ورودی L وصل پیچ سفت نشانگر آبی تغییر حالت قرمز شبکه متصل

کلید برق هوشمند دوپل  دو کلید و تک پل تک کلید توکار و روکار دیواری هوشمند بی سیم آکارا زیگبی می شیائومی شیاومی شیامی

کلید هوشمند دو پل شیائومی Xiaomi QBKG03LM Aqara Wall Switch ZigBee Version

*  نیازمند گیت وی شیاومی برای کنترل خانه هوشمند *

*  کلید توکار دو پل با قابلیت اتصال برق 220 ولت مدل Double KEY QBKG03LM  اضافه شد *

*  کلید توکار تک پل با قابلیت اتصال برق 220 ولت مدل Single KEY QBKG11LM  اضافه شد *

 

Xiaomi Mi Aqara Wall Smart Wireless Light Switch ZigBee Version DOUBLE QBKG03LM & Single KEY WXKG03LM & Single KEY QBKG11LM WHITE

 

کلید هوشمند دو پل شیائومی

آیا شما تا کنون در مورد تعداد دفعات روشن و خاموش کردن برای کنترل لامپها فکر کرده اید؟ و آیا اندیشه اید که تنها با گفتن واژه "سوئیچ" امکان کنترل یک و یا گروهی از چراغ ها را در دست بگیرید؟ و یا اینکه برای روشن و خاموش کردن یک یا چند گروه از لامپ ها تنها از طریق یک کلیک بر روی تلفن همراه کمک بگیرید؟ خیلی از ما همیشه خواهان تنظیم کردن چراغ و کنترل از راه دور آنها هستیم.

کنترل هوشمند نور Aqara تنها قادر به ارائه کنترل های متعدد بر روی سیستم روشنایی، با کنترل روشنایی از راه دور است. نسخه های ZigBee نسخه به روز رسانی شده ی سوئیچ دیواری قبلی است. کنترلر ZigBee مجهز به فن آوری مخابراتی بی سیم، بدون نیاز به ایجاد تغییر در مدار های قدیمی و یا دستگاه های نورپردازی قابل استفاده خواهد بود. تنها چیزی که شما باید انجام دهید، جایگزین این دستگاه به جای سوئیچ های قدیمی است. این سوئیچ تنها با هاب چند کاره شیائومی یا کنترلر تهویه هوا Aqara کار می کند.

مقایسه سوئیچ هوشمند Aqara Three-way با سوئیچ استاندارد Three-way

سوئیچ های جدید نصب راحتی داشته و برق کمتری را مصرف می کنند که در نتیجه باعث کاهش هزینه ها می شود و با گوشی موبایل می توانید آن ها را کنترل نمایید. اما در کلیدهای قدیمی بایستی سیم کشی در حدود 15-25 متر را داشته باشید به همراه لوازم جانبی های مربوطه مانند جعبه تقسیم و غیره.

اگر سازنده فراموش کند که سوئیچ و یا همان کلیدها را در قسمت های مختلف منزل یا محل کار قرار دهد، شما بایستی سیم کشی ها را دوباره انجام دهید. اما با این کلیدهای جدید می توانید لامپها یک اتاق و یا محلی را بدون نیاز به سیم کشی های جدید، کنترل نمایید. توجه داشته باشید که این ویژگی فقط با کلید Aqara قابل اجرا است.

مقایسه کلید شیائومی با کلیدهای سنتی

با استفاده از این کلید می توانید لامپهای هوشمند و چراغ ها را به کمک ارتباط بی سیم ZigBee کنترل نمایید. در واقع با اتصال به دستگاه های هوشمند Aqara و دستگاه های سازگار با Zigbee به کمک اپلیکیشن Mi Home می توان آنها را مدیریت کرد.

سازگار با سنسور تشخیص حرکت

با ایجاد ارتباط میان این کلید و سنسور تشخیص حرکت شیائومی، به محض تشخیص حرکت شما و بیدار شدن شما از خواب، این سوئیچ، لامپ ها را روشن خواهد کرد.

سازگاری کلید شیائومی با سنسور تشخیص حرکت

کنترل توسط اپلیکیشن

از دیگر ویژگی های این کلید امکان کنترل به کمک اپلیکیشن است. به طور اتوماتیک می توانید لامپ ها را حتی زمانیکه در منزل حضور ندارید و سرکار هستید، خاموش نمایید. تنها با یک کلیک در اپلیکیشنی که روی گوشی موبایلتان نصب کرده اید می توانید اینکار را انجام دهید.

امکان کنترل لامپها با اپلیکیشن لامپ و کلید شیائومیسازگار با سنسور در و پنجره

یکی از مسائلی که هنگام ورود به منزل پس از بازگشت از سرکار با آن روبرو می شویم، خانه ای تاریک که برای روشن کردن آن به دنبال سوئیچ لامپ می گردیم. این مسئله با وجود همگامسازی سنسور درب و پنجره با کلید شیائومی، هوشمندانه رفع خواهد شد. به طوریکه کاملا اتوماتیک با باز شدن درب منزل، این کلید لامپها را روشن خواهد کرد.

سازگاری سوئیچ شیائومی با سنسور در و پنجره

سازگار با سوئیچ وایرلس

در شب سرد زمستان بدون اینکه از رختخواب خود بیرون بیایید می توانید با لمس سوئیچ وایرلس شیائومی، که به این کلید هوشمند متصل شده است، تمامی لامپ ها را خاموش نمایید.

کلید دو پل شیائومی سازگار با سوئیچ وایرلس شیائومی

سوئیچ (کلید) Aqara به آسانی و به سرعت و همچنین بدون تغییر در مدارها و تجهیزاتی که در سیم کشی استفاده می شود، نصب می شود و می تواند جایگزین مناسبی به جای سوئیچ های (کلید) سنتی باشد. این کلید می تواند به عنوان سوئیچی برای لامپ سقفی، لامپ حبابی، چراغ آویز و غیره استفاده شود. و همانطور که اشاره کردیم، این کلید با دیگر تجهیزات شیائومی، سازگار بوده و قابل استفاده می باشد.

کلید هوشمند شیائومی جایگزین کلیدهای سنتی

سوئیچی بسیار با کیفیت

سوئیچ (کلید) Aqara می تواند لامپهای 3 وات تا 1500 وات را زمانی که با یک مقاومت 16 آمپر همسان شود، کنترل کند. این کلید، مجهز به چیپ تشخیص دما و فیوز 5 آمپر است، که می تواند آن را به طور خودکار در هنگام تشخیص یک بار بیشتر از 1500W و یا درجه حرارت داخلی بیش از 60 درجه سانتی گراد، خاموش کند. پنل توانایی 50,000 بار، روشن و خاموش شدن را دارد.

کلید هوشمند دو پل شیائومی qbkg03lm

نحوه نصب

1- هر سوئیچ برای کنترل یک لامپ است. ابتدا مدار برق را قطع نمایید. سوئیچ (کلید) های موجود را جدا کرده و آنها را با سوئیچ دو پل شیائومی جایگزین کنید.

سیم حامل جریان برق را از دیوار به ترمینال ورودی L وصل نمایید، سپس سیم مربوط به لامپ را از روی دیوار به L1 و L2 متصل کنید.( توجه داشته باشید که لامپ با L1 و L2 دکمه سمت راست و چپ کنترل می شود) در نهایت پیچ را سفت کنید.

 

نحوه نصب سیم ها به کلید دو پل شیائومی

2- پنل کلید را با پیچ گوشتی جدا نمایید.

3- کلید را روی جعبه اتصال دیوار، پیچ نمایید.

 

محکم کردن کلید شیائومی به کمک پیچ گوشتی

4- پنل رویی روی کلید نصب نمایید.


نصب پنل رویی کلید دو پل شیائومی روی دیوار

5- سوئیچ اصلی را روشن نمایید. شما می توانید با سوئیچ Aqara هنگامی که نشانگر به حالت آبی تغییر حالت می دهد، آن را روشن نمایید. سوئیچ در این حالت کار می کند اما وقتی به رنگ قرمز است، یعنی به شبکه متصل نیست.

پس از نصب کلید در محل مورد نظر که به آسانی انجام می شود، لازم است تا اپلیکیشن Mi Home را روی گوشی و یا تبلت خود نصب کرده و از کار کردن با این کلید هوشمند لذت ببرید.

مشخصات کلید هوشمند دو پل شیائومی Xiaomi QBKG03LM Aqara Wall Switch ZigBee Version

کلید هوشمند دو پل شیائومی

مدل QBKG03LM

ورودی single firewire 220V, 50Hz

وزن 400 گرم

ابعاد 8.6x8.6x1.51 سانتی متر

دمای عملکرد 0 - 40 سانتی گراد

امکان کنترل لامپ ها بدون استفاده از اپلیکیشن مانند کلیدهای معمولی و سنتی

امکان کنترل لامپها با استفاده از اپلیکیشن

سازگار با دیگر تجهیزات خانه هوشمند شیائومی

 Do you ever think about how many times you turn on / off the lighting controls? Do you ever feel that how convenient it will be if we are able to turn on / off the switch of the single or multiple groups of lights through one click on the cellphone The Aqara smart light control is not only able to provide multiple control on the lighting system, but also comes with a remote lighting control. The ZiGBee version is the upgraded version of the traditional wall switch. Equipped with the ZigBee wireless telecommunication technology, there is no need of making a change on the old circuit or on the lighting devices. The only thing you have to do will be just replaced the old switch

نظر بدهید

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.